0539 269 38 84 info@hindicim.com

Hakkımızda

Hindi diğer kanatlıların değerlendiremeyeceği gıdaları değerlendirir, eti daha ucuza mal olur.

Kanatlı etinin en kaliteli kesimi olan göğüs ve butlardaki et miktarı diğer kanatlılara göre daha fazladır.

Hindi, yediği yemi ete çevirme bakımından diğer kanatlılardan daha üstündür.

Hindiler gezindikleri yerlerde otları, böcekleri, bilhassa hasattan sonra tahılların döküntülerini yiyerek kıymetlendirirler.

Eti oldukça lezzetlidir. Özellikle diğer etlere oranla kolesterol oranın düşük olması tercih sebebidir                                            

Amerikan Bronz Hindi

Hindistan Menşeili Gine tavuğuna benzeyen Amerikan Bronz Hindi , Amerikanın keşfinden sonra Tüm dünyaya Amerika'dan yayılmıştır. Kümes canlıları arasında oldukça önemi olan ve rağbet gören Hindi türü Amerikan Bronz Hindisidir.                                                                                                     

AMERİKAN BRONZ HİNDİ FİYATLARI

Amerikan Hindisi olarak bilinen Orjinal Amerikan Bronz Hindisi fiyat olarak Toplu alımlara göre değişmektedir. Amerikan Bronz Hindi yavrusu ve 25 günlük daha büyük olan hindi fiyatları piyasada 10-13 TL arasında değişmektedir.                                                                                                         Toptan Bronz Hindi Satışı Hindi Üretim çiftliğimizde Toptan Amerikan bronz hindisi alabilirsiniz. Toplu olarak bizden fiyat almak için hemen ara butonuna tıklayabilirsiniz.                                       Beyaz Hindi  

Beyaz Hindi özellikleri

Beyaz Hindilerin en belirgin özellikleri ismini almasına sebep olan Beyaz tüyleridir. Bacak ve Parmakları açık pembe renkte olan Beyaz hindilerin Çiftleşmesi için ortalama 10 dişi hindiye 1 erkek hindi bulunması gereklidir. Beyaz Hindi yumurtalarının Kuluçkaya uygun olanları tarafımızdan Temiz makina içinde parazitlere karşı dezenfekte edilerek kuluçka işlemi başlatılır.

Avusturya , Hollanda ve İngiliz türleri popüler olan beyaz hindi çeşitleri Ortalama 26 Haftalık sürede Üreme olgunluğuna ulaşır. Beyaz Hindilerin Civcivleri Kuluçka makinesi ile çıkartılır. Beyaz hindilerin kuluçka süreleri 28 gündür.Beyaz Hindi Fiyatları toplu alıma göre değişim göstermektedir. Fakat piyasada ortalama 10-12 TL arasından satılmaktadır.