0539 269 38 84 info@hindicim.com

hindi üretim çifliği

HİNDİ ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Türkiye'nin En büyük Hindi üretim çiftliği olma yolunda ilerleyen Hindi Üretim Çiftliğimizde Amerikan Bronz Hindisi , Kanada Beyaz Hindi , Siyah Hindi , Hindi Civcivi üretimi tamamen en yeni ve Steril Kuluçkalama yöntemleri ile yapılmaktadır. Hindi Üretimi Hindi yumurtası Toptan Satışı ile Müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hindi Üretim Tesisimizde Toplamda yaklaşık 10 dönüm üzerine kurulu 10 Adet Hindi Üretim Çiftliğimizde Siyah hindi , Kanada beyaz hindisi , Amerikan bronz hindisi, Hindi Civcivi üretilirken Hijyenik koşullar göz önünde bulundurulmuştur. Ülkemize Dışardan Hindi ithalatını engellemek adına üretimler Denetim altında hızla sürmektedir. Ülke Ekonomimize katkı sağlamak amacıyla oluşturulan Yerli Hindi Üretimi Çiftliğimizden Ülke'nin birçok yerine gönderim sağlanmaktadır.
Hindi Üretim Çiftliğimizde Tüm Hindi çeşitlerimiz ve Civcivlerimiz Veteriner Kontrolünde yetiştirilmektedir. Organik yemlerle Beslenen hindiler Kuluçka dönemlerinde kuluçkalandırılmaktadır. Tamamen Steril ortamda yetiştirilen Hindi çeşitlerimiz Yumurta , Civciv , 25 günlük veya daha olgun olarak satılmaktadır.