0539 269 38 84 info@hindicim.com

Toptan Hindi Satışı

Toptan Hindi Satış İşlemleri İçin Lütfen İletisim Sayfamızdan Bize Ulaşınız

Toptan Hindi Fiyatları

Toptan Hindi Üretimi yapan tesisimizde Hindi çeşitleri Amerikan Bronz , Kanada Beyaz , Siyah Hindi , Hindi Yavrusu Civcivi olarak üretilmektedir.tavuk civcivi ördek civcivi hindi üretimi yapmaktadır fiyat listesi için arayınız

Toptan Amerikan Bronz Hindi Fiyatları

Amerikan Hindisi olarak bilinen Amerikan Bronz hindisi fiyatı 2017 için 9-10 TL arasında değişmektedir. Toplu alıma göre fiyat değişebilmektedir.

Toptan Orjinal Beyaz Hindi Fiyatları

Orjinal Beyaz Hindi fiyatı 2017 için 10-15 TL arasında değişmektedir. Toplu beyaz hindi fiyatları için bizimle iletişime geçin

Toptan amerikan bronz Hindi fiyatları

Hindi çeşitleri arasında amerikan bronz hindi çeşitleri Özellikle Dişisi ortalama 9 kilogram olurken Erkek bronz hindiler 12 kilograma kadar ulaşmaktadır. Senede Ortalama 60-65 arası yumurta veren Bronz hindilerinin yumurtalarının ağırlığı ortalama 85-95 gram arasındadır.

Toptan Kanada Beyaz Hindi Fiyatları

Beyaz Hindi Fiyatları toplu alıma göre değişim göstermektedir. Fakat piyasada ortalama 10-12 TL arasından satılmaktadır.

Toptan Hindi Yavrusu Civciv Fiyatları

Toptan Hindi Üretimi yapan tesisimizde Hindi çeşitleri Amerikan Bronz , Kanada Beyaz , Siyah Hindi  Hindi Yavrusu Civcivi olarak üretilmektedir.detaylı bilgi için müşteri temsilçimizi arayın.